Advertisement
If you have a new account but are having problems posting or verifying your account, please email us on hello@boards.ie for help. Thanks :)
Hello all! Please ensure that you are posting a new thread or question in the appropriate forum. The Feedback forum is overwhelmed with questions that are having to be moved elsewhere. If you need help to verify your account contact hello@boards.ie

slub i koperta

Options
  • 30-01-2008 10:59am
    #1
    Registered Users Posts: 421 ✭✭


    witam,

    czy ktos sie orientuje ile dzisiaj wklada sie 'do koperty' na slubie? i tak wiem, to zalezy od osoby ktorej sie owa koperte wrecza i od tej, ktora daje, ale o jakie mniej wiecej kwoty chodzi?


Comments

  • Closed Accounts Posts: 51 ✭✭maly07@poczta.o


    my najczesciej kupujemy 'gift vouchers' ok 100-150 euro (habitat, brown &thomas etc.) Jezeli znasz kogos kto jest rowniez zaproszony podpytaj co daja, ale jak wlozysz gotowke w koperte to chyba powinno byc ok.


  • Registered Users Posts: 421 ✭✭Aseth


    przepraszam, zapomnialam dodac, ze chodzi o slub w Polsce :)
    czy 100-200 euro bedzie ok?
    osobiscie wolalabym cos podarowac, ale ciezko niektore rzeczy zapakowac w samolot ;)


  • Registered Users Posts: 131 ✭✭Kruk


    To zalezy czy to znajomi, dalecy krewni czy bliscy krewni. Niemniej wydaje mi sie, ze kwoty 100-200 euro sa na tyle neutralne, ze nie powinno byc rozczarowania ze strony Mlodych. Dodatkowo pieniadze sa wg mnie lepszym pomyslem niz prezent. Prezenty sie dubluja albo sa nieprzydatne, a pieniadze zawsze mozna wydac jak komu wygodnie, wedle wlasnych potrzeb :-)

    Pozdrawiam


  • Closed Accounts Posts: 2,000 ✭✭✭fl4pj4ck


    dlatego czesto prezenty daje sie z gift-paragonem, jak ktos nie bedzie chcial wymieniac to sie nie dowie ile kosztowal

    szczerze powiem ze jak dla mnie 1000zl wydaje sie rozsadne


  • Registered Users Posts: 14,683 ✭✭✭✭callaway92


    Ja Kocham Golf


  • Advertisement
Advertisement